< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 28.2 let

Věk Četnost
19 69×
18 61×
17 43×
20 40×
26 36×
22 35×
28 35×
23 33×
25 29×
24 29×
21 29×
29 22×
27 20×
1 20×
16 19×
31 18×
35 17×
32 15×
44 15×
33 13×
41 13×
49 12×
40 12×
39 11×
30 11×
37 10×
34 10×
51 10×
36 10×
38
42
45
15
48
56
43
50
46
54
55
47
52
64
58
53
62
63
59
68
4
14
69
57
2
65
5
77
7
3
138
119
66
12
61
Město Četnost
Praha 50×
Brno 48×
Hlinsko 28×
Šumperk 18×
Žďár nad Sázavou 18×
Týniště nad Orlicí 16×
Bratislava 16×
Jihlava 16×
Tišnov 15×
České Budějovice 14×
Náchod 13×
Praha 10 13×
Olomouc 13×
Ostrava 11×
Hradec Králové 11×
Litomyšl 10×
Plzeň 10×
Vyškov 10×
Krnov
Třebíč
Moravská Třebová
Rychnov nad Kněžnou
Praha 9
Rosice
Frenštát pod Radhoštěm
Praha 6
Holešov
Bruntál
Blansko
Praha 4
Cvikov
Vlastějovice
Kostelec nad Orlicí
Horšovský Týn
Chrudim
Praha 5
Slatiňany
Kladno
Vrchlabí
Kuřim
Štramberk
Modřice
Opatovice nad Labem
Havířov
Praha 1
Dvůr Králové
Albrechtice nad Orlicí
Lipník nad Bečvou
Veselí nad Lužnicí
Kutná Hora
Zubří
Komárov
Tetčice
Borkovany
Prostějov
Uničov
Banská Bystrica
Nová Paka
Ledeč nad Sázavou
Říčany
Ledenice
České Heřmanice
Martin
Praha 12
Nelahozeves
Rudoltice
Brankovice
Chotěboř
Jesenice
Okříšky
Zaječov
Trhová Kamenice
Přerov
Frenštát p. R.
Sokolov
Vysoké Popovice
Bohušice
Nepomuk
Napajedla
Šošůvka
Havlíčkův Brod
Mikulášovice
Kroměříž
Čeladná
Brno - Nový Lískovec
Ostrov u Macochy
Studénka
Srní
Morašice
Sloup
Dolní Radechová
Frydek-mistek
Odry
Praha 8
Bučovice
Zlín
Nehvizdy
Košice
Velká Losenice
Kopřivnice
Lutín
Zaječice
Praha 2
Bohdalov
Předklášteří
Benešov
Vratislávka
Velká Polom
Pardubice
Benesov
Trhové Sviny
Smržice
Slavičín
Kvasice
Veselí nad Moravou
Krajné
Trmice4
Vavřinec
Kaplna
Havířov - Šumbark
Nová ves
Babice u Rosic
Lichnov
Ledčice
Trojanovice
Dětmarovice
Ostrava - Michálkovice
Strakov
Hovorany
Želešice
Vidochov
Frenštát p.R
Frenstat p.R
Opava-Komárov
Uhlířské Janovice
Slatinice
Zelinkovice
Uherský Brod
Šurany
Rájec-Jestřebí
Hutisko-Solanec
Dřenice
Brušperk
Praha (Nové Město)
Havířov - Město
Čáslav
Miřetice
Sentice
Kořenec
Plinkout
Mutěnice
Zábřeh na Moravě
Vortová
Hulín
Staňkov
Brno 27
Český Těšín
Kolín
Brandýs nad Orlicí
Terezín
Lukavice
Lanškroun
Chroustovice
Brodek u Prostějova
Frenštát p/R
Kunovice
Potvorice
Frenštát pod Radoštěm
Frenštát
Jeníkov
Svit
Vlkoš
Česká Lípa
Vratimov
Vilemov
Hlisko
Svitavy
Horoměřice
Mimoň
516
Svitávka
Nová Role
Osek u Hořovic
Tábor
piestany
Jámy
Zábrodí
Moravské Budějovice
Tovačov
Ostrov
Kovčín
Slavičín - Hrádek na Vlárské Dráze
Plavy
Hradec Králové 16
Zvole, Černíky
Dobrá
Kdyně
Zvolen
Strančice
Záměl
Častolovice
Dolní Beřkovice
Loket
Pokřikov
Lánov
Praha 4 - Písnice
Chyňava
Liberec
Dobříš
Nové Město na Moravě
Horní Bludovice
Hořovice
Medkovi Kopce
Vrané nad Vltavou
Havířov-Podlesí
Příbram 5
Brno - Vinohrady
Svídnice
Doudleby nad Orlici
Tršice
Hradec Králové 2
Liberec 1
Dobřínsko
Jalovec (PD)
Broumov
Adamov
Stařeč
Ostrava-Poruba
Kostelec na Hané
Šitbořice
Příbram
Morkovice
Starý Kolín
Vrdy
Víchová nad Jizerou
Dolní Dubňany
Chrast
Pezinok
Hriňová
Měřín
Usobi
Petřvald
Bukovany
Sobětuchy
Bílá Lhota
Švihov
Kladno 2
Mokrá- Horákov
Otrokovice
Vamberk
Valašské Meziříčí
Praha 15
Humpolec
Praha 11
České udějovice
Skuteč
Vlčnov
Spytihněv
p. Smiřice
Čakov
Orlová 4
Velká Bystřice
Kravaře
Držovice
Klatovy
Odolena Voda
Dvůr Králové nad Labem 1
Kozárovice
Nesovice
Horní Heřmanice
Hradec Králové 3
Velká Bíteš
Horní Měcholupy
Hlušovice
Chomutov
Příseka
Benešov u Prahy
Staré Město
Ostrava - Poruba
Velká Dobrá
Bohuňovice
Opava
Prštice
Dačice
Štepánovice
Ždírec nad Doubravou
Javorník
Praha 7
Organizace Četnost
Pionýr 45×
Duha 31×
ČTU 20×
DDM Týniště nad Orlicí 16×
ČAKMK z.s. 15×
Centrum Jana XXIII 14×
Radost - Ostrava 14×
Hnutí Brontosaurus 13×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 12×
Junák - český skaut, z.s. 12×
Slovenský skauting 11×
SPJF 11×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 11×
KOLT 11×
Společenství Severských pánů 10×
Asociace TOM 10×
Pathfinder
Tábory Nás Baví, z.s.
Kondor
Halahoj
Vesmír Říčany, z.s.
ČTU- Jesenická oblast
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Gaudolino, z.s.
DDM
Funny z.s.
Centrum Jana XXIII.
Farg - záchranná
Pionýr, z. s.
Turisťák Rosice
DUHA Klubáci
Astra, CVČ Frenštát p.R.
DUHA AZ
Wachumba ck, s.r.o.
Vesmír Říčany, z. s.
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Ski Fanatic outdoorová organizace
Klub Hrádek
Centrum volného času Hrubínka
Úsmev ako dar
Modřanská trojka
Techmania Science Center
CVČ Hrubínka
Detská organizácia Yeti
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
Tymy, Středisko volného času, p.o. Holešov
Centrum Jednorožec
ČTU - Jesenická oblast
Veselé rukavice z.s.
N.A.L.
Inspiro – středisko volného času Tišnov
Junák
Stuha z.s
Sdružení přátel Jaroslava Foglara
Česká rada dětí a mládeže
Royal Rangers v ČR
Dům dětí a mládeže Vratimov
PERAMOST o.s.
CVČ Astra
Klub Pathfinder
Severští páni
Spolek KOKOS
VIDA! science centrum
CVČ Astra Frenštát p.R.
Kozodoj z.s.
Spolek evropských bojových umění
Maják - středisko volného času Vyškov
Dům dětí a mládeže Jihlava
Šlápoty
SVČ Inspiro
Kondor - skupina Čtrnáctka
ČSOP
Déčko - DDM Rychnov n. Kn.
SVČ Déčko Náchod
Lipka
SVČ Lužánky
Escala, z. s.
oddíl Poutníci
Asociace TOM ČR
73. pionýrská skupina
Český svaz chovatelů, z.s.
Duha Modrá Střelka
Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace
A Centrum
Duha Alternativní Zóna
Tvorítko
ZuM je radost, z.s.
Sdružení FILIA z. s.
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví
ČČK Zlín
ČTU - Placatý kámen
ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov
ASTRA, Centrum volného času, příspěvková organizace
Odyssea Tišnov
Mravenec - nakladatelství
Emergency Extreme
ČTU - Placatý kámen, Havířov
Moravian LARP, o.s.
OS Český červený kříž Jablonec nad Nisou
TK Tuláci Blansko
Středisko volného času,p.o.
Vesmír Říčany z. s.
Jakub Jonáš
ČTU, Jesenická oblast
DUHA Klubáci / Artušovci
MAS Lípa pro venkov, z.s.
Liga vozíčkářů
Středisko volného času Déčko
Skaut
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, HBL, Junák
Pathfinder, z. s.
ASTRA, CVČ
Cirkevna zakladna skola Narnia
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s.
Slovenský skauting,
Doučovací centrum SOVA Čáslav
Slovenský skauting, o.z.
Masarykova Univerzita
Maják - SVČ Vyškov, příspěvková organizace
Středisko volného času Svitavy
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351
Jihomoravský Pionýr
Modré lvíče, z.s.
Mladí ochránci přírody, Tuláci
Institut pro podporu inovativního vzdělávání
Přátelé Veselé společnosti, z.s.
Maják-středisko volného času Vyškov
SDO Vlčata
Rubicon Systems s.r.o.
RC Heřmánek, z.s.
Royal Rangers
ATOM Střelka
Český červený kříž
Inspiro středisko volného času
Duha, Kroužky
Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun
Javořice, z.s
ESCALA
Hraní dětem
Dům dětí a mládeže Vyškov
SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076
Orvo
VREX
Piatnik Praha s.r.o.
T.K.Arnika Kolín
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
Duha Častoboř
VREX.cz
EKOKOM
ČRDM
Lužánky
Centrum Jana XXIII., z.s.
www.socialniradce.cz
Tomovy hry
MOP Tuláci
SVČ-Tymy
Boii z.s.
-
Pionýr PLEJÁDY Šternberk
www.EnjoyTeam.cz
INSPIRO
ČTU - Jihočeská
CVČ Astra; Pathfinder
Junák - SZT - PrPom
OZ Dračia stopa
Junák - český skaut,z.s.
Inspiro středisko volného času Tišnov
Griffins Hradec Králové
Duha štít
Česká tábornická unie
DDM DAMIÁN, Lanškroun
CTU
ZO ČSOP Oriolus
74. mechanizovaný prapor
Kotva Braník
Airsoft posádka Divec/74.mpr
Dům dětí a mládeže, DAMIÁN, Lanškroun
Lipka - školské zařízení pro env. vzdělávání Brno, příspěvková organizace
Altus, z. s.
SVČ Bruntál
SVČ, p. o.
Maják - SVČ Vyškov
ROBI, s. r. o.
SPT
Efektivní kurzy
Duha Křišťál Lutín
Iris ČSOP
ČTU, Junák
Žraloci Ledenice
Liga vozíčkářů, z.ú.
DDM Tábor
Maják-SVČ, příspěvková organizace
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
A-TOM
DDM Č.Budějovice
Klub Pathfinder, z.s.
1.Brďo tišnov gingo
Český svaz chovatelů
skupina Čtrnáctka
TK Zlaťáci Zaječov
Junák-Český skaut
DDM Helceletova Brno
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Junák - český skaut, středisko A.B.Svojsíka Slavičín, z. s.
SVČ-TYMY Holešov
ATOM, SPJF