Čajovna HALAHOJ

Po celou dobu CVVZ se můžete těšit na příjemné posezení nad dobrým čajem v čajovně Halahoje. Najdete ji na chodbě prvního patra.

Liman Sport

Ušetři za poštovné! Objednej přes eshop a my ti zboží přivezeme na CVVZ.

Objednávky přijímáme na eshopu LIMANSPORT až do 14. listopadu. U zboží objednaného do konce října zaručujeme dodání na akci. Stačí v objednávce zvolit osobní odběr a do poznámky napsat CVVZ.

Na nákup pro dětské organizace poskytujeme zároveň slevu 5%.

MEXIČAN a jeho kolo štěstí

Ahoj kamaráde-ko. Zvu vás do našeho stánku který zase bude po roce k vašim službám na CVVZ. Opět můžeme nabídnout uzlovačky, nože , korálky, náušnice a jiné maličkosti, ale hlavně již naše tradiční kolo štěstí a taky soutěž, kde můžete vyhrát zboží v ceně až 350,– Kč, dle vlastního výběru.

Informace o soutěži na stánku i na letácích po budově. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Zisk z tohoto prodeje, je určen z větší části na další akce naší pobočky Severomoravské pobočky Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Nakladatelství MRAVENEC

Nabízíme celotáborové a etapové hry, hrníčky her, literaturu zabývající se tábory, víkendovkami, schůzkami a dalšími programy pro děti, mládež i dospělé.

Jestli některé příručky nebo vybavení bude chtít přivézt na CVVZ, podívejte se na www.mravenec.cz a objednejte si v e-shopu. Vyberte osobní odběr a do poznámky uveďte „Vyzvednu na CVVZ“. Ušetříte tak poštovné a budete mít jistotu, že pro vás budeme zboží mít.