Andrea Adamusová

DOP - 45

Cyklická žena nejen pro ženy

V každé ze čtyř fází menstruačního cyklu máme my, ženy, jiné schopnosti a dovednosti, které můžeme využít pro různé oblasti našeho života (osobní život, práce, činnost v oddílu,...). Popíšu Vám charakteristiku každé ze čtyř fází, jaké možnosti nám přináší a podělím se se svými zkušenostmi. Během semináře ráda uslyším Vaše postřehy. Seminář je vhodný i pro muže, kteří si uvědomují, že ženy prostě fungují jinak než muži.

Dozvíte se o dynamické, expresivní, kreativní a reflektivní fázi. Jaké dary a zesílené schopnosti přináší tyto fáze, co nám tak úplně nejde v jednotlivých fázích a tipy na to, jak lépe plánovat, abychom pro sebe cyklus co nejlépe využily a byly spokojenější.

ProvedeníSeminář
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry
PomůckyTužka, zápisník, případně kalendář se záznamem cyklu (pro osobní využití účastnice, nebude se to sdílet s ostatními)
Lektor
Andrea Adamusová (Andy) , Pathfinder
V současnosti jsem ergoterapeutka v domově pro seniory. To znamená, že pomáhám seniorům, aby byli co nejdéle soběstační a zvládali činnosti jako hygienu, oblékání a podobně. Vyrůstala jsem ve Skautu a pokračovala jsem v oddíle Pathfinder jako vedoucí.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů