Martina Holčapková

TVO - 31

VIDA! pokusy

Pojďte se podívat do zákulisí VIDA! science centra, zjistit, jak to tam funguje a vyzkoušet si některé pokusy, kterými můžete obohatit oddílovou schůzku, tábor, zkrátka jakoukoliv akci. Pokusy budou na téma kolo, bicykl, voda, těžiště a možná i další témata...

ProvedeníWorkshop
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
Lektor
Kristýna Moravcová , VIDA! science centrum
Čtvrtým rokem pracuji jako Vidátorka ve Vida! Science centru v Brně. Snažíme se popularizovat vědu a přiblížit ji jak dětem, tak dospělým. Vedu a vymýšlím příměstské tábory. Uvádím programy pro školy či veřejnost. Dělám science show, kde se snažíme kombinovat vysvětlování pokusů a herecké dovednosti. Studuji pedagogiku na filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Učím děti lyžovat, hraji anglické divadlo. Ráda tancuji standardní a latinsko-americké tance. Jako začátečník se věnuji acroyoze. Na CVVZ jsem počtvrté. Byla jsem v Třebíči, Brně a Šumperku. Lektoruji podruhé.
Martina Holčapková , VIDA! science centrum
Třetím rokem pracuji jako vidátorka/edutainer ve Vida! Science centru v Brně. Snažíme se popularizovat vědu a přiblížit ji jak dětem, tak dospělým. Kromě pomoci lidem v expozici vedu příměstské tábory, uvádím programy a jezdím na promo akce. Studuji Angličtinu v elektrotechnice a informatice na FEKT VUT v Brně. Ve volném čase se ráda věnuji sezónním sportům - především lyžování, snowboardingu, windsurfingu a yachtingu.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů